Meandr AZS, s.r.o.

Meandr AZS, s.r.o.

Neradi bychom zde uváděli zbytečná klišé, takže pouze holá fakta.

Lidé

Filip Slavík

  • ČVUT - Fakulta stavební - obor vodní stavby a vodní hospodářství
  • narozen 1971
  • zakladatel a jednatel společnosti, uzavírání smluv, návrhy technických řešení, návrhy čerpacích stanic, řešení elektroinstalací, fakturace, reklamace, atd. ...

Daniel Růžička

  • ČVUT - Fakulta stavební - obor vodní stavby a vodní hospodářství
  • narozen 1974
  • projektant, technická podpora, návrhy technických řešení, návrhy čerpacích stanic, servis pro zákazníky, fakturace, reklamace, atd. ...

Pavel Kotal

  • vyučen v oboru ELEKTRO
  • narozen 1982
  • výdej a příjem zboží, technik, servis, opravy, kompletace čerpadel, atd. ...

Historie

Firmu se jménem Meandr založil začátkem tohoto tisíciletí Jan Bartoň. Poskytoval služby zahradního architekta a realizace zahrad. Později, někdy kolem roku 2004 se k němu přidal Filip Slavík, který v té době instaloval automatické závlahové systémy. V roce 2006 se Jan Bartoň rozhodl změnit obor a odjel do světa stavět přehrady. K Filipovi se přidal Daniel Růžička, který pro tehdejší Meandr připravoval návrhy závlah.

Ve stejném roce, již jako Meandr AZS, s.r.o. se firma začala zabývat také obchodní činností. Stala se distributorem americké značky K-rain, kterou přinesla na český trh. Firma se postupně vzdala realizační činnosti a přeměnila se do stávající podoby, kdy nabízí velkoobchodní prodej, odborné poradenství a podporu. Ke značce K-rain přibylo mnoho dalších světových i tuzemských výrobců, jejichž značky jsou firmou Meandr ZAS, s.r.o. zastoupeny a nabízeny. Jedná se především o čerpací techniku a vodoinstalační materiál. Tým doplnil jako technický pracovník a šéf skladu Pavel Kotal a v tomto složení spolu s občasnými brigádníky na výpomoc firma funguje dodnes.

V roce 2010 se vedení společnosti K-rain rozhodlo pro spolupráci se skupinou RAINWORKS , čímž jsme přišli o přímé zastoupení značky K-rain. Nebyli jsme z toho nadšeni, ale nutnost zajistit další chod firmy nám otevřela spolupráci s mnoha evropskými obchodníky. Nezávislost na jedné značce a možnost nabízet zboží více výrobců dnes považujeme za velkou výhodu. V roce 2013 byla přímá spolupráce s K-rain obnovena, možnost nabídnout i jiné značky jsme si ponechali.

Kancelář a prodejní sklad Meandr AZS, s.r.o. je v Praze - Řepích, v ulici K Šancím 50. Přijďte se podívat, budete vítáni.

Co nabízíme?

Profesionálům

Instalačním firmám nabízíme kromě skladu plného vším, co je potřeba k realizaci zavlažovacích systémů ( viz. náš e-shop), především velmi osobní podporu při řešení všech problémů, na které je možné při instalacích narazit. Jsme vždy připraveni se s vámi podělit o naše dlouholeté zkušenosti, které si stále obnovujeme, protože jsem stále v kontaktu i s praktickou realizací automatických závlahových systémů. Stále nabízíme unikátní bezplatnou podporu při zpracování návrhu systému se zjednodušeným výkazem materiálu a dalšími textovými materiály. Získáte tak bezstarostně podstatnou část nabídky pro koncového zákazníka. Zcela určitě od nás dostane odpověď na jakoukoli otázku, která se týká samotné realizace v terénu, případně seřízení systému nebo servisu. I zkušení profesionálové jistě ocení konzultace k instalacím čerpacích stanic a elektroinstalací. Při složitějších řešeních pro nás není problém osobně místo realizace navštívit a podílet se na řešení větší měrou než obvykle.

Pokud s námi ještě nespolupracujete a naše služby vám mohou být prospěšné, neváhejte nás kontaktovat.

Investorům

Všem zájemcům o automatický zavlažovací systém nabízíme zcela nezávazně cenné rady při rozhodování o investici a přípravě na bezproblémovou realizaci.

Zajišťujeme zpracování studují a projektové dokumentace všech stupňů. Pro samotnou realizaci závlahové systému pak předáme kontakty na ověřené firmy z vašeho blízkého okolí.

Zájemcům o realizaci svépomocí

Pokud jste si jisti, že realizace svépomocí je pro vás tím správným řešením, nabízíme vám bezplatný návrh řešení s nabídkou, následně kompletní přípravu potřebného materiálu spolu podrobným projektem a návody k realizaci a dopravu na místo určení. Případně i pro vás je otevřen náš e-shop , především s komponenty „ekonomické“ řady.