Zahradní hadicový program

S automatickým závlahovým systémem je často šikované rozvést po zahradě, případně na další místa kolem domu, také tlakový rozvod vody pro ruční odběr. K tomu účelu jsou v naší nabídce také různé typy uzávěrů, umožňující snadné napojení hadice a ruční odběr vody.

První variantou jsou hydranty - kulové uzávěry umístěné v platové šachtě s víkem. Jejich výhodou je snadné ovládání a snadný přístup. K dostání jsou ve dvou modelech kulových ventilů, v kovovém a plastovém provedení. Použitý plast je vysoce odolný a stálý (jedná se o tělo kulového uzávěru, samotný uzávěr a lože uzávěru je ze slitiny chrómu a niklu), pro podmínky v naší krajině je vhodnější.

 Druhou variantou jsou rychlospojné ventily, někdy nazývané vodovodní zásuvky, které se otevírají zasunutím speciálního bajonetu s hadicí. Výhodou rychlospojných ventilů je chráněný přístup, vodu lze otevřít jen pomocí bajonetu. Rychlospojné ventily jsou k dispozici v plastovém a mosazném provedení. Mohou být instalovány samostatně, nebo lépe do malých šachtiček.