Zelené stěny a Samozavlažovací květináče

POKUD MÁTE ZÁJEM O ZPRACOVÁNÍ NABÍDKY, VYUŽIJTE PROSÍM NÁŠ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ.

POKUD POTŘEBUJETE POUZE NAKOUPIT, PŘEJDĚTE PROSÍM DO NAŠEHO E-SHOPU.

 

Firma Meandr se specializuje nejen na automatické závlahové systémy a čerpadla, do našeho sortimentu jsme zařadili systémy pro výstavbu vertikálních zahrad a také několik designových řad samozavlažovacích květináčů. Na tomto místě vám představíme všechny typy systémů pro zelené stěny, které u nás můžete koupit. Bližší informace najdete v záložkách s jejich jmény - Hydrowalls - Hydrobricks - Zelená stěna základní sada - Hydrofalls a Samozavlažovací květináče.

 

 

Hydrobricks je naše oblíbená již několik let velmi úspěšná vertikální zahrada. Je to velmi jednoduchý, ale naprosto dokonalý samozavlažovací policový systém. Můžete si vybrat, zda si vertikální zahradu sestavíte sami, je to opravdu snadné, nebo si necháte navrhnout a nainstalovat zelenou stěnu na klíč i s květinami. Můžete využít možnost instalace zvýhodněného základního setu , nebo přesně vyplnit prostor, který si přejete zatraktivnit. Více informací najdete na stránkách Hydrobricks – systém pro samozavlažovací zelené stěny.

Hydrowalls je úplně nový systém pro stavbu vertikální zahrady na míru. Hodí se kamkoli i do prostředí s nerovnými stěnami a s problémy s ukotvením. Potřebujete k němu jen hliníkové profily, vruty a příslušný počet polic, které si můžete vybrat až ze tří velikostí. Je to jednoduché a praktické, hodi se i na velké instalace. Další výhodou je umístění nádrže na vodu, která nemusí být přímo pod vertikální zahradou. Více informací najdete na stránkách Hydrowalls - systém pro samozavlažovací zelené stěny.

 

 

 

Zelená stěna – základní sada je vlastně ideální set do domácnosti, který se vejde prakticky kamkoli a v jeho obsahu najdete již vše připarvené. Od základních desek, přes police, čerpadlo, časovač, folii a jistící spony, které udrží květináče na místě na policích, kde mají být. Více informací najdete na stránkách Zelená stěna – základní stěna.

 

 

 

Hydrofalls jsou samozavlažovací truhlíky, které mají tu výhodu, že se dají navzájem pospojovat a to nad sebe i vedle sebe a můžete si tak vytvořit zelenou stěnu. Truhlíky můžete zavěsit do stojanu a udělat si tak mobilní variantu vertikální zahrady. Více informací najdete na stránkách Hydrofalls – rozšiřitelné samozavlažovací truhlíky.

Samozavlažovací květináče jsou posledním sortimentem, který bychom vám rádi představili. Jsou k dispozici ve čtyřech designových řadách a v několika velikostech. Více informací najdete na stránkách Samozavlažovací květináče.

 

 

Podívejte se na to, co nabízíme a nechte se inspirovat. Můžete si zvolit to nejlepší řešení, které padne ulité stěnám ve vašich bytech, domech a kancelářích, vašim terasám a balkonům. Vše co nabízíme, se hodí do pokojů, kuchyní i předsíní, můžete osadit i rohy a sloupy. Stačí si vybrat variantu, která bude vyhovovat právě vám.