Rozšiřovací samozavlažovací systém HYDROFALLS

Samozavlažovací rozšiřovací systém HYDROFALLS

Další možností, jak si domov zpříjemnit pomocí bylinek, letniček nebo ovoce, je použití našichy Hydrofalls. Lze je mít jako jednotlivé samozavlažovací truhlíky například v kuchyni, postavit je na sebe nebo jednotlivě do prostoru či na sebe zavěsit na stěnu a vytvořit si vertikální zahradu. V tomto případě nebudete potřebovat ani zdroj vody ani elektrickou zásuvku, stačí obyčejná konvička na zalévání.

 

Na výstavě FOR GARDEN v nich máme zasazené bylinky a je to velký úspěch. Věříme, že ať se rozhodnete využít truhlíky k celoročnímu pěstování bylinek, nebo k sezónnímu pěstování ovoce a letniček, budete s naším systémem spokojeni.

Podívejte se na využití a možnosti instalace.

Rozšiřitelné samozavlažovací truhlíky (výběr je ze dvou barev) můžete objednávat ZDE.

 

 

 

 

 

V každém truhlíku je měrka, která ukazuje hladinu vody v jednotlivých truhlících, když jsou nad sebou. Plný zásobník vydrží pro jedny rostliny až 3 týdny, samozřejmě záleží na typu rostlin, které v truhlíku máte a jak moc „žíznivé“ jsou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na obrázku vidíte 6 truhlíků zasazených nad sebou do praktického držáku.

Lze jej postavit kamkoli… Využít téměř na cokoli… Nechte se inspirovat ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Na rozdíl od setu však rostliny vyndáme z květináče a zasadíme je do připravených boxů, v každém truhlíku jsou čtyři. Dna boxů je potřeba vysypat drobným „kačírkem“, aby kořeny rostliny nebyly přímo ve vodě. Rozměry jednoho truhlíku jsou 57 cm x 18 cm x 18 cm (DxVxŠ). Vertikální zahrada v truhlících HYDROFALLS je hřiště, kde si můžete hrát, vymýšlet a zkoušet, co vám nejlépe půjde. Je to jednoduché, praktické, čisté a bude vás to zaručeně bavit!

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie: