Ponorná čerpadla

4" ponorná čerpadla ZDS

Čerpadla ZDS, to je unikátní kombinace účinnosti, snadnosti instalace, ochrany motoru proti spálení a odolnosti vůči všem negativním vlivům, a to i vůči tomu největšímu nepříteli ponorných čerpadel - písku.

Hydraulické části čerpadel ZDS jsou konstruovány podle nejnovějších poznatků tak, aby byla docílena co nejvyšší účinnost a zároveň vysoký odolnost vůči písku. Oběžná kola jsou z technopolymeru (označení P) nebo z nerezové oceli (označení X).

Unikátní technologie DRP (dry running protection) umožňuje nejsnadnější možnou instalaci čerpadla. DRP chrání motor čerpadla nejen před chodem na sucho, ale i proti podpětí, přepětí, proti příliš častým startům a to i v třífázovém provedení. Modely Plug&Go mají i integrované automatické spínání (vypínání) čerpadla při otevření (uzavření) systému, navíc kontrolu proti netěsnostem v systému a schopnost samočištění při zanesení zpětné klapky pískem. Krátké video popisující funkce čerpadla Plug&GoEVO zde.

Čerpadla ZDS jsou vždy vybavena zpětnou klapkou, mohou pracovat, umístěna ve vhodném chladícím plášti, i v horizontální poloze (vhodná i pro umístění do nádrží).

Základní řadu čerpadel ZDS držíme skladem, všechny další model jsou na objednávku dostupné ve velmi krátkém čase (4-8 dnů).

 

5" ponorná čerpadla OFT

Pětipalcová ponorná čerpadla OFT jsou skvělým řešením pro čerpaní vody z kopaných studní a nádrží. Nabídka perfektně pokrývá potřeby závlahových systémů, od řešení menších zahrad až po fotbalová hřiště. Samozřejmě jsou i výborným řešení pro dodávku vody do domácností. Na trhu výjimečný jsou modely TREND a GRIFO, u kterých jsou části sání a výtlaku vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Jsou tak cenově příznivější než srovnatelná čerpadla na trhu, zachovávají si ale vysokou kvalitu a životnost. 

 

 

 

Galerie: