Samozavlažovací vertikální zahrady - základní sada

 

ZÁKLADNÍ SADU KE SNADNÉMU SESTAVENÍ SAMOZAVLAŽOVACÍ ZELENÉ STĚNY MŮŽETE KOUPIT NA NAŠEM E-SHOPU.

 

 

 

Zelené stěny – základní sada pro snadnou a rychlou instalaci svépomocí

Sami si můžete set nainstalovat do prostoru, který chcete osadit. Nepotřebujete žádný přívod vody, hadici, kohoutky a podobně, stačí jedna zásuvka, do které se zapne čerpadlo a časový spínač. Sada se skládá ze tří základních desek, folie, 9 polic, 45 spon, které drží květináče na místě , nádoby na vodu, čerpadla, časového spínače a hadičky.

 

 

 

Do polic je vhodný květináč výšky max. 11,5 cm a min. 9 cm. Do jedné police se vejde 5 kusů květináčů. Rozměry sestaveného setu jsou 211cm x 68 cm. Instalace je úplně jednoduchá a určitě ji zvládnete. Jak si vertikální zahradu sestavit naleznete níže.

 

 

 

 

 

 

Náš set je vhodný do jakéhokoli interiéru k celoročnímu používání pro pokojové rostliny nebo do exteriéru na sezónu. Pozitivní dopad zelené stěny pocítíte ihned. Zlepší se vzduch v místnosti, zelená barva pomáhá podrážděným a unaveným očím a předejdete tak bolestem hlavy.

Zákazníci objevili způsob, jak využít set k pěstování sezonního ovoce a zeleniny, bylinek a letniček. Jednoduše ho nainstalovali na terasy, balkony či stěny domů. Pěstují v květináčích jahody, borůvky, cherry rajčátka a bylinky. Jednotlivá patra kombinují s převislými milionbells v různých barvách.

Držíme palce, ať se vám lépe dýchá, ať si vaše oči odpočinou a ať se brzy těšíte z krásného doplňku u vás doma, v kanceláři, v ordinaci nebo kdekoli venku.

 

 

ZÁKLADNÍ SADU KE SNADNÉMU SESTAVENÍ SAMOZAVLAŽOVACÍ ZELENÉ STĚNY MŮŽETE KOUPIT NA NAŠEM E-SHOPU.

 

 

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Návod355.41 KB