Chci si instalovat závlahový systém svépomocí

Už pár let toužíte po svěžím trávníku s automatickým zavlažováním, ale ceny za kompletní profesionální instalace se vám zdají vysoké? Chcete významně ušetřit a nebojíte se instalace svépomocí? Pošlete nám zadání, spočítáme a navrhneme zavlažovací systém tak, abyste nemuseli hledat správné řešení metodou pokus-chyba-oprava-další chyba...., a instalace byla rychlá, snadná, bez potřeby speciálního nářadí.

 

                    KRÁTKÝ FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ ZADÁNÍ ZDE

 

Pokud jste průměrně zdatný kutil ochotný ztratit několik hodin nejen instalatérskou prací, ale i náročným výkopem pro uložení automatické závlahy, máme pro Vás připravený program dočasné spolupráce, který skončí realizací plně funkčního systému na Vaší zahradě. Nemáme zájem o nespokojené zákazníky, kteří nakoupí mnoho materiálu, ze kterého sestaví systém, který pak nesplňuje očekávání, nebo vůbec nefunguje. Univerzální návod neexistuje, každá zahrada je unikátní, stejně jako závlahový systém na ní. Postaráme se o správný návrh systému pro Vaší zahradu, připravíme všechny potřebné pracovní postupy a návody, budeme Vám k dispozici radou a zkušeností i během samotné realizace. 

Vyplňte prosím náš formulář (nebo nám nechte vzkaz jiným způsobem), pokud pošlete všechny podklady, nic nebude bránit tomu, abyste od nás dostali návrh řešení s předběžnou kalkulací. Rozhodnutí, zda se pustit samostatně do práce,  pak bude jen na Vás.

                                                                                     KRÁTKÝ FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ ZADÁNÍ ZDE